Fantastyczna oprawa - Lublin 2010

 


Lubelscy sympatycy oraz wszyscy obecni na weekendowych spotkaniach fani SPR Asseco BS, po raz kolejny pokazali ogromną klasę. Został pobity kolejny rekord - nigdy na ligowym meczu piłki ręcznej w wykonaniu kobiet w Polsce, nie było tak licznej publiczności. Ponad trzy tysiące sympatyków w sobotę i ok. trzech tysięcy w niedziele, doskonale dopingowało nasze zawodniczki, a przy okazji wyśmienicie się bawiło uczestnicząc w tym sportowym wydarzeniu.


Po raz kolejny podczas przerwy kibice mogli wygrać atrakcyjne upominki biorąc udział w konkursie "rzut Siódmiaka", konkurs ten staje się pomału tradycją podczas spotkań w hali Globus. Zmagania uczestników konkursu, wzbudzały wśród pozostałej części publiczności żywe reakcje i emocje. Sponsorami konkursów były Perła Browary Lubelskie S.A oraz firma Stella Pack.

Firma Stella Pack była dodatkowo sponsorem nagród dla najlepszych zawodniczek niedzielnego spotkania, czyli: Karoliny Semeniuk oraz Krystsiny Repelewskiej. Z kolei MVP sobotniego meczu zostały wybrane: Elżbieta Olszewska i Krystsina Repelewska. W tym dniu fundatorem nagród były Zakłady Azotowe SA.


Ogromny trud przygotowania spotkania, jakie włożyły władze naszego klubu oraz kibice przyniósł wyśmienity efekt. Oprawa meczu, zarówno muzyczna jak i wizualna była na najwyższym poziomie. Za energetyczną muzykę i profesjonalną spikerkę odpowiadał duet z Mielca. Panowie pokazali, że znają się na swoim fachu wyśmienicie. Nie było chyba osoby, która po spotkaniach nie szczędziła słów pochwalnych pod adresem klubu za decyzję odnośnie zaangażowania duetu z Mielca. Oprawę wizualną przygotowali kibice - jej efekty wszyscy Ci, którzy nie byli na spotkaniu mogą zobaczyć na zdjęciach.


Jednym słowem niech żałuje KAŻDY kto nie pojawił się w ten weekend w hali Globus. Zabawa była wyśmienita i co najważniejsze, obydwa spotkania były dla nas zwycięskie.

Jednocześnie przypominamy, że klub organizuje wyjazd wszystkich zainteresowanych osób na mecze do Lubina. Jednym warunkiem wyjazdu, jest zebranie minimum 15 osób. O wszystkie szczegóły prosimy dowiadywać się w klubie. Informujemy, że nie jest to wyjazd organizowany przez Klub Kibica, lecz przez klub SPR. Zorganizowana grupa kibiców organizuje własny wyjazd.